Chcete mít v našich zeměpisných podmínkách vodu jako u moře i ve svém bazénu?

Chcete mít v našich zeměpisných podmínkách vodu jako u moře i ve svém bazénu?

Domácí bazény a podmínky u nás nejsou moc přizpůsobené na to, abychom u nás měli moře, nebo snad mořskou vodu. Ovšem pozor, vykouzlit mořskou vodu ve vašem bazénu už lze! A to právě díky mořské soli, která se do bazénů přidává.sea2

Podmínky, kterým se musíme přizpůsobit, aneb, co všechno tento produkt umí?

a. Tyto bazény však musí být vybaveny salinizační jednotkou.
b. Musejí být z odolných materiálů a také mít odolné i ostatní příslušenství, se kterým přijde tato sůl do styku, protože působí samozřejmě korozivně na některé typy materiálů.
c. Proto se musíte vždy hned na začátku výběru rozhodnout, jaký typ bazénu budete chtít a jak má být vybaven, protože pokud chcete do bazénu něco tak výjimečného a chcete mít v něm vodu jako u moře, pak se musíte hned na začátku přizpůsobit koupí správné jednotky.
d. Mořská sůl je kvalitní a také má léčivé účinky. Vysoce kvalitní produkty se prodávají i u nás a můžete si je běžně zakoupit. Pokud máte přizpůsobený bazén, tak není problém používat tyto produkty.
e. Soli pocházejí ze zemí Evropské Unie. Vždy prochází několikanásobnou rekrystalizací. Několikrát jsou tyto produkty přečištěny a dokonce se obvykle prodávají v té nejvyšší kvalitě, jde tedy o kvalitu potravinářskou, takže si můžete být jisti, že si nic špatného do vody nedáváte.
f. Technologie salinizační jednotky do vašeho bazénu už je v dnešní době běžně dostupná a také velice často používaná, takže pokud plánujete pořídit si nový bazén a chcete se v něm cítit jako u moře, pak můžete rozhodně do budoucna zvážit tuto variantu.
g. Samozřejmě to platí také pro uživatele, kteří ještě bazén nemají a právě z toho důvodu, že se jim u moře tolik líbí a milují slanost vody a také jak je voda nadnáší a jaké má výjimečné vlastnosti, pokud jsou to důvody, proč by také chtěli svůj vlastní bazén na zahradě, aby se kdykoliv mohli koupat a kdykoliv se ovlažit, pak si rozhodně mohou bazén přizpůsobit tak, aby v něm tuto vodu měli. Za pomocí rozpustného koncentrátu, který je dostupný v mnoha variantách si můžete udělat i doma takové malé moře na koupání.
h. Tyto produkty se však také používají běžně do vířivek, ale také do relaxačních domácích koupelí a na rekreační využití. Solná regenerační koupel je něco, co si můžete i doma vytvořit v jakýchkoliv podmínkách. Stačí k tomu malý pytlík na vyzkoušení. kid