Dámy, chlap vždycky pozná, že se vám líbí!

Dámy, chlap vždycky pozná, že se vám líbí!

Jestliže máte o nějaké muže zájem a nejste si jistá, zda chcete, aby to bylo něco víc, nebo aby se to zatím dozvěděl, buďte klidná, je velká pravděpodobnost, že už to stejně ví.
Co říká ženské tělo, jak komunikuje a jak to muži vnímají?
Pokud po něm toužíte, muž to prý pozná, zvlášť pokud se jedná o zkušeného svůdníka, který ví, jak přeložit řeč ženského těla do smysluplné promluvy.
srdce z prstů
1. Saháte si na krk
A také jej odhalujete, nakláníte a často nabízíte. Odhrnujete si z krku vlasy, aniž byste sledovala svého vyvoleného, ale přece jenom po očku mrknete. Sledujete ho periferně, a přitom máte ruku na krku, mezi uchem a šíjí. Pokud máte nátělník nebo šaty bez rukávů, přejíždíte si po bicepsech nebo po rukou. Právě tyto pohyby prozrazují, že máte o muže zájem na bázi fyzické přitažlivosti.

2. Postoj rozkročených nohou
Máte noh od sebe, jednu nohu (většinou levou) máte našlápnutou mírně dopředu a váhu pouze na jedné straně tak, aby byly dobře vidět vaše boky. Při tomhle postoji z vás čiší sebevědomí a také ženskost (to díky těm bokům). To značí, že máte pozitivní postoj k tomu, aby s vámi mohl muž flirtovat. A samozřejmě to znamená, že máte o tohoto muže sexuální zájem.

3. Motáte si na prst vlasy
Tento faktor je velice známý a je si ho vědom téměř každý muž. Pokud si žena pohrává s vlasy, točí je různě na prst, nebo k nim jenom často sahá, znamená to, že je pozitivně naladěna vůči muži, na které ho se dívá, případně ke kterému je otočena napůl čelem, napůl bokem, pokud flirtuje na dálku. Pokud u toho navíc mírně pohazujete hlavou, odhrnujete si vlasy z krku a vystavujete na odiv klíční kosti, po kterých si přejíždíte prsty, když zrovna nesaháte k vlasům, je to jasné, muž před vámi se vám jednoznačně líbí a vy o něj máte očividný zájem.
pár v lásce
Pokud navíc děláte více ž těchto věcí zároveň, je jasné, že muž před vámi ví, že o něj máte zájem a že se vám líbí.