Muži versus ženy

Muži versus ženy

Muži, jakožto věčné téma mezi ženami. Proč je řeší v takové míře a dělají to i muži? Ať už říká, kdo chce, co chce, muži a ženy jsou neskutečně rozdílní, především v rozmýšlení. Je dokázáno, že ženské pohlaví přemýšlí nad vším mnohem více nežli mužské a spoustu věcí si bere více na srdce, než je zdravé. Otázkou je, zda je dobře, že si ženy mnoho domýšlejí, nad vším přemýšlejí a berou si mnohé k srdci. Muži by Vám odpověděli, že je to zbytečné, lepší je nic neřešit – klasický mužský přístup.
vousatý muž
Je třeba si ale uvědomit, že ve spoustě věcí je právě velkým plusem domýšlení a nadměrné přemýšlení. Pravdou také je, že občas se vyplatí nic neřešit. Jak poznat, kdy věci řešit a kdy ne? Na tuto otázku nemá nikdo odpověď. Třeba je právě vše tak nastavené, aby muž a žena přemýšleli spolu a tím byly problémy vyřešeny správným způsobem. Došlo by tak k symbióze. Jenže je velmi těžké najít někoho, s kým by bylo lehké, závažné i nezávažné situace řešit.
Existuje nespočetně kritérií, podle čeho rozdělit muže do skupin. Nejčastěji se dělí podle kritérií, která zobrazují jejich charakter. Prvním typem je typický alfa samec, který si myslí, že jen takového muže ženy chtějí, a proto chce být skoro každý muž takový. Jde o člověka, který ví, co chce, neptá se, zda si to může vzít, ale prostě si to vezme. Tento typ se nechce vázat, má rád pestrost v oblasti sexu. Na rodinu a potomky nemyslí, chce si jen užívat.
mističkové váhy
Pak je tu druhý typ mužů. Jedná se často o ty pěkné, milé a inteligentní, ale od prvního typu se liší tím, že nejsou vyloženě alfa samci, jsou charakterní, dokáží si s Vámi posedět, probrat s Vámi problémy a nic od Vás nechtějí, jsou to často nejlepší kamarádi. Jejich největším problémem však je, že pořádně neví, co chtějí.
Poslední typ je často nazývám „ajťák“, v typologii barev jde o modrého, který má přesně dané údaje, které jeho vysněná žena musí splňovat a když nesplňuje jen jednu z těchto věcí, tak ji nechce a bude raději sám. Takovýto muž si hledá ženu velmi těžce, ale když ji najde tak na ni nic nemění, je to prostě žena jeho snů.
Velký problém je však také v tom, že i ženy lze rozdělit do takových skupin, a proto je ještě těžší vytvořit dokonalý pár. Dalo by se diskutovat o tom, jestli existuje něco jako „dokonalost“, ale řekněme, že slovo IDEÁLNÍ postačí. Jak ale zjistit, že je protějšek ideální? Jedině časem. Takže ať už jsou muži i ženy jakýkoli, musíte tomu dát čas a přijít na to, jestli v budoucnu zvládnete s tím druhým žít a rozhodovat se, či ne.