Nebojte se nebankovní hypotéky – jaké má výhody a pro koho je určená

Nebojte se nebankovní hypotéky – jaké má výhody a pro koho je určená

Nutně si potřebujete půjčit peníze, ale v bance vás zase odmítli? To se bohužel stává, pokud ale nechcete své podnikání úplně vzdát, půjčit si můžete i jinde.

Nebojte se nebankovní hypotéky – jaké má výhody a pro koho je určená

Stačí vyplnit dotazník a peníze můžete mít téměř okamžitě. Že vám to připadá moc jednoduché? Americké nebankovní hypotéky ale přesně takto fungují a chyták v tom nehledejte. Tento typ úvěru je vhodný pro podnikatele, kteří potřebují okamžitě své podnikání zafinancovat a to už z jakýchkoliv důvodů. V případě, že vás banka odmítne, nemusíte se hned vzdávat svých snů. Povíme vám, jak to funguje v praxi i na co je dobré se předem připravit.

pexels-photo-2433164

Podmínky vhodné pro každého

Nebankovní hypotéka nabízí možnost úvěru pro podnikatele. Není podstatné, na co si peníze potřebujete půjčit, nikdo se vás na důvod ptát nebude – půjčka je zpravidla bezúčelová. Splátky jsou výhodné a jejich výše je srovnatelná se splátkami v bance. Stejně tak dostanete i velmi výhodný úrok. K tomu, abyste půjčku mohli získat, potřebujete pouze odeslat žádost a také fotografie nemovitosti, kterou se můžete zaručit.

Nikdo vám nepůjčí peníze bez záruky. V tomto případě nebude nikoho zajímat, jaké jsou vaše příjmy z poslední doby, nikdo nebude pátrat po tom, zda již máte záznam v registru dlužníků, můžete mít i exekuce a dluhy – vždy půjčku dostanete, samozřejmě v případě, že se zaručíte a to právě nemovitostí. Pokud vy sami nemůžete nemovitostí ručit, můžete o to požádat někoho ze svých blízkých, příbuzných či přátel. Tento člověk, který bude ručit nemovitostí za vás, se pak stává spolužadatelem.

pexels-photo-3767397

Splácíte tak, jak můžete

Výše úvěru se klidně může vyšplhat až do výše sedmdesáti procent hodnoty dané nemovitosti – je však na vás, kolik peněz skutečně potřebujete. Splátky se dají roztáhnout i do horizontu třiceti let, splácet můžete dle svých možností a bez sankcí pak můžete půjčku splatit předčasně v případě, že vám to vaše finanční situace dovolí. Takové podmínky mnohdy ani v bance nenajdete.

Půjčte si snadno a rychle a zachraňte své podnikání!